O nas

Jesteśmy dystrybutorem wielu marek europejskich w Polsce, współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku podłóg w Europie. Nasza firma prowadzi sprzedaż materiałów podłogowych w salonach stacjonarnych w Poznaniu, Koszalinie i Gdańsku oraz w sklepie internetowym youcon.com.pl,  świadczy usługi montażu podłóg drewnianych, paneli podłogowych i systemów tarasowych na terenie całego kraju, mamy za sobą wiele prestiżowych realizacji w Kołobrzegu, Gdańsku, Warszawie....

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2012 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania, kilka lat temu przekształciliśmy naszą firmę w spółkę kapitałową i obecnie prowadzimy działalność pod nazwą ZGE Sp. z o.o. zarejestrowaną w mieście Koszalin przy ul. Słowiańskiej 6, NIP 6692521875 zarejestrowaną w KRS pod numerem 0000514444 przez Sąd Rejonowy miasta Koszalina.

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@youcon.com.pl lub telefonicznie pod numerem 94 307 00 91.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Youcon Sklep z Podłogami

Montaże
Tarasów
Kilka praktycznych porad jak zaprojektować taras

zobacz więcej
Aprobata
ITB


zobacz więcej
Lista obiektów referencyjnych

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się listą obiektów referencyjnych w celu potwierdzenia naszego doświadczenia i jakości zrealizowanych usług...

zobacz więcej
Profesjonalny Montaż
Tarasów z Gwarancją

zobacz więcej
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Skontaktuj się z nami
TELEFON: 61 639 09 55

czynne w dni powszednie
pn. - czw. od 8:30 do 17:00 pt. od 8:30 do 14:30

Sprzedaż, informacje techniczne

Tel. 514 911 658, 61 639 09 55

adres e-mail sklep@youcon.com.pl

zadaj pytanie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl